Çifti të lumtur pranë njëri-tjetrit

Çifti të lumtur pranë njëri-tjetrit

Këngëtarja e mirënjohur, Arta Bajrami është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Artistja ka vite që është pjesë e estradës dhe ka fansa të shumtë të të gjitha moshave.

Artistja 39-vjeçare ju surprizon kohë pas kohë me fotografi të ndryshme të publikuara në Instagram.

Sot ajo,  ka realizuar  një fotografi me bashkëshortin e saj Xhimin, ku duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit.

Kësaj fotografie ajo i ka vënë mbishkrimin “Burr & Grua ”.

 

View this post on Instagram

 

Burr & Grua ❤❤ Arta & Jimmy

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on

 Kujtojmë se, çifti janë prindër të tre fëmijëve.

“Malli m’ka marr” është projekti i fundit i këngëtares, që u publikua në korrik të vitit që lamë pas./21Media