Nesër në Prishtinë do të jetë një atmosferë e mrekullueshme

Nesër në Prishtinë do të jetë një atmosferë e mrekullueshme

Për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, disa nga artistët më të shquar do të mblidhen nesër në sheshin “Zahir Pajaziti” për të mbajtur një koncert festiv.

Elita 5, TRIX-in, Veli Sahiti si dhe Mentor Haziri, janë artistët që do të performojnë nesër, shkruan rtv21.tv

Koncerti festiv do të fillojë në orën 20:00./21Media