Gili pulbikon këngën e re

Gili pulbikon këngën e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ashiqare” mban titullin kënga dhe është publikuar me videoklip në të cilin Gili duket shumë bukur, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Ervin Gonxhi.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të “Xixa Music” në Youtube.

Projekti parapark i këngëtares titullohet “Fustani”, të cilin e ka publikuar më 10 korrik. /21Media