Koncerti është duke u mbajtur në Tiranë

Koncerti është duke u mbajtur në Tiranë

Në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë rep artisti i njohur, Capital-T është duke e mbajtur koncertine tij reciatl “Time Capsule”.

Artisti ka kohë që ka punuar për këtë koncert, i cili konsiderohet si projekti më i madh në karrierën e tij, shkruan rtv21.tv

Në skenën e madhe të koncertit përveç reperit por marrin pjesë edhe Alban Skenderaj, 2po2 dhe Yll Limani.

Më poshtë mund t’i shihni disa pamje nga ky koncert, të publikuara në rrjetet sociale nga të pranishmit, si dhe nga vetë Capitali. 

Kujtojmë se, ky koncert recital fillimisht ishte paraparë të mbahet më 19 shtator, por është shtyer për një ditë për shkak të motit me shi. /21Media