Bëhet fjalë për një këngë të re

Bëhet fjalë për një këngë të re

Këngëtarja e njohur  Aurela Gaçe përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar projektin e ri muzikorë i cili shumë shpejt pritet që të publikohet.

“VENDIN TEND SE ZE NJERI …AH , SA TE DUA , KY SHPIRT E DI. Me ne fund . Kam shume projekte, por ky eshte i pari qe vjen per ju keto dite.” ka shkruar Aurela mbi një foto të publikuar në Instagram.

Kënga e re nga Aurela Gaçe vjen me muzikë, tekst dhe orkestrim të Adrian Hilës, ndërsa videoklipi është punuar nga Aleksandri./21Media