Ajo bëhet nostalgjike

Ajo bëhet nostalgjike

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Aurela Gaçe shpeshëhere hap arkivat dhe ndan momente nga jeta e saj.

Ajo ka sjellur disa video në instastory ku shfaqen duke kënduar vite më parë.Ndër to. ajo na ka kthyer edhe në vitin 1995 ku shihet duke kënduar këngë permetare për të cilat ka thënë se janë ndër më të bukurat./21Media