Barcelona shënon autogol

Barcelona shënon autogol

Po zhvillohet ndeshja më e madhe në planet e njohur si “El Clasico” mes dy rivalëve të përbetuar, Barcelonës dhe Real Madridit.

Në pjesën e dytë të lojës mbrojtësi i Barcelonës Pique ka shënuar autogol, kështu duke i sjell madrilenët në epërsi.

Real Madridi ka kaluar në epërsi prej 1-0, kundër Barcelonës.

Dy gjigantët botëror po ballafaqohen në “Camp Nou” në sfidën e parë të Superkupës spanjolle. “Camp Nou” ./21Media