Një tjetër sukses në sirtarin e artistes

Një tjetër sukses në sirtarin e artistes

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max sonte do të performojë për herë të parë në emisionin shumë të shikuar amerikan, “The Ellen Show”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë artistja përmes rrjetit social, Instagram ku numëron mbi 438 mijë ndjekës.

Do të performojë në Ellen Show nesër”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e imazhit të publikuar, përcjellë rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

I’ll be performing on the Ellen show tomorrow 🖤 Stay Tuned ☺️🔮

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on

Ava Max në këtë emision do të performojë hitin e saj të padiskutueshëm “Sweet But Psycho”.

“So Am I” është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar më 7 mars dhe që deri më tani numëron mbi 18 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media