Dukagjin Lipa po qëndron në kryeqytetin shqiptar

Dukagjin Lipa po qëndron në kryeqytetin shqiptar

Ish solisti i grupit “Oda” dhe njëherësh  babai i këngëtares me famë botërore, Dua Lipës, Dukagjin Lipa aktualisht po qëndron në kryeqytetin shqiptar, Tiranë.

Dugi ka shfrytëzuar këtë vizitë për tu takuar me ish kapitenin e Kombëtares,  Lorik Canën, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ka vlerësuar Canën. “Është gjithmonë kënaqësi të kalosh kohë me Kapitenin Legjendar”, ka shkruar Dugi poshtë fotografisë së postuar me Lorikun.

Dukagjini nuk ka treguar arsyen e vizitës në Tiranë./21Media