Artistja vjen në bashkëpunim me Lim Hotin

Artistja vjen në bashkëpunim me Lim Hotin

Artistja e njohur shqiptare, Baby G sot ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Lim Hotin, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “Pretty Gangster” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur vetë dyshja, ndërsa për muzikën Ervin Gonxhi.

“It’s me” është projekti parapark nga Baby G. Kënga ka arritur mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube./21Media