Ditë e veçantë për familjen Obama

Ditë e veçantë për familjen Obama

Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama soti feston ditëlindjen e saj të 56-të, shkruan rtv21.tv

Për ditën e saj më të rëndësishme Michelle ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe miqtë e saj. Por, gjithsesi se nuk ka munguar edhe urimi i bashkëshortit të saj, ish presidentit Barak Obamës.

Obama urimin për bashkëshorten e tij e bëri bashkë me një kolazh të fotografive bardhë e zi.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, është mbishkrimi që Obama e ka lënë poshtë fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

In every scene, you are my star, @MichelleObama! Happy birthday, baby!

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

 Barack dhe Michele prej viteve janë të martuar dhe kanë dy vajza, Sashan dhe Malian./21Media