Formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare

Sot, nga ora 21:00, do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Interit, në kudër të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona gjendet në vendin e katërt në grupin F, ndërsa Interi në vendin e tretë. Firpo do të mungoj në ndeshjen e sotme sepse ai është lënduar të martën, gjatë seancës stërvitore./21Media