Pamje nga vendi ku po e festojnë ditëlindjen

Pamje nga vendi ku po e festojnë ditëlindjen

Sot Lule Përgjegjaj bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medës, po e feston ditëlindjen,

Në ditën e saj të veçantë ajo mori një befasi të bukur nga bashkëshorti menjëherë pas orës 12 të mesnatës, shkruan rtv21.tv

Në ditën e ditëlindjes, Lulja ka bërë edhe një ndryshim në flokët e saj duke i bërë të bardha deri tek rrënjët. Ndryshimin mund ta shihni tek fotografia e fundit që ka postuar në Instagram, në të cilën shihen dyshja duke festuar.

“Birthday”, (Ditëlindja), ka shkruar ajo sipër fotografisë së publikuar.

Ndryshe, Meda dhe Lulja janë të martuar dhe kanë katër fëmijë./21Media