Duet, apo thjesht në rolin e modeles në klipin?

Duet, apo thjesht në rolin e modeles në klipin?

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha ka paralajmëruar se nesër në ora 17:00 do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Luje Luje”, shkruan rtv21.tv

Sipas një fotografie që po qarkullon në rrjetet sociale, duket se pjesë e videoklipit të ri të Sinanit do të jetë edhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani.

Mirëpo Sinan Hoxha në një prononcim për portalin rtv21.tv, nuk e ka mohuar e as konfimurar se a do të jetë Andrra pjesë e videoklipit.

“Ajo mbetet për tu parë nesër në orën 17:00”, ka thënë shkurt për portalin rtv21.tv Sinan Hoxha.

 

View this post on Instagram

 

✌️ Te Merkuren ora 17.00 Foto by @klajdihaxhari

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Ndryshe, “Mama mia” është projekti i fundit nga Sinani në bashkëpunim me 2 Step dhe Almendën./21Media