Mësoni cila është arsyeja e këtij bashkimi

Mësoni cila është arsyeja e këtij bashkimi

Bashkëpunimet ndërmjet artistëve kanë qenë shumë aktive këtë sezonë verore.

Fotografia e fundit që ka publikuar Nora përkrah Ledrit dhe Lumit ka bërë të ngjallë dyshime se mbase treshja po sjellë diçka të re

Në fakt treshja janë bashkuar në një koncert në Shqipëri më saktësisht në Vlorë, shkruan rtv21.tv

“Thank you Vlore #Albania”, është mbishkrimi që Nora i ka dhënë fotografisë.

Por, nuk dihet mbase në të ardhmen treshja do të punojë rreth ndonjë bashkëpunimi./21Media

3