Selektori Mullaomeroviq publikon listën e 12 basketbollistëve të ftuar

Selektori Mullaomeroviq publikon listën e 12 basketbollistëve të ftuar

Në prag të ndeshjeve parakualifikuese për Kampionatin Evropian të vitit 2021, selektori i Kosovës Damir Mullamoreoviq ka publikuar listën e 12-të basketbollistëve që do të jenë pjesë e ndeshjeve përball Luksemburgut dhe Britanisë së Madhe./21Media