10 milionë euro për portierin e talentuar

10 milionë euro për portierin e talentuar

Lëndimi i portierit të Kombëtares Gjermane, Manuel Neuer, do ta mbajë atë larg fushës së gjelbër për disa muaj. Andaj klubi ka vënë në sulm për të transferuar portierin e talentuar të Ajaxit, Andre Onana.

Bayern për disa kohë ka përcjellë nga afër paraqitjet e Onanasë dhe ata janë shumë të kënaqur me punën e tij. Sipas mediave gjermane, Bayern është i gatshëm të ofrojë 10 milionë euro për portierin./21Media