Ky është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve të njohur

Ky është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve të njohur

Ylli shqiptar me famë botërore Bebe Rexha ka publikuar bashkëpunimin e saj të parë me reperin e mirënjohur botëror Lil Wayne, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “The Way I Are” dhe është publikuar vetëm versioni pa videoklip.

Mbetet të shihet nëse artistët do ta sjellin versionin e kësaj kënge edhe me videoklip./21Media