Reagimi i këngëtares

Reagimi i këngëtares

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha,  para disa ditësh ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi në të cilën shihet me veshjen që pati gjatë performancës  në “The Ellen DeGeneres Show”.

 “Wow… duhet të humbasësh peshë”, ka komentuar dikush në foton e këngëtares, teksa ajo ia ka kthyer në këtë mënyrë “Jo, ti duhet t’i pranosh njerëzit dhe të punosh me urrejtjen e vetes tënde”.

 

Ndryshe, “You Can’t Stop The Girl ” është projekti i fundit muzikor nga Bebe Rexha. Kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media