Ja çfarë thotë Bebe për Ritën

Ja çfarë thotë Bebe për Ritën

Artistet shqiptare që po korrin famë ndërkombëtare, po e përkrahin njëra tjetrën. Së fundmi Bebe Rexha ka bërë thirrje që të ketë përkrahje kënga e Rita Orës, shkruan rtv21.tv

“My girl @Ritaora Almost #1record in the UK. #AnyWhere Support!!!”, (Vajza ime, Rita, gati ka thyer rekordin e para në Mbretërinë e Bashkuar. Përkraheni “AnyWhere”,), ka shkruar Bebe në Instagram.

Ndryshe, kujtojmë se Rita Ora dhe Bebe Rexha do të sjellin një bashkëpunim./21Media

My girl @Ritaora Almost #1 record in the UK. #AnyWhere Support!!! 🇦🇱

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on