Këngëtarja konfirmon datën e publikimit të këngës së re

Këngëtarja konfirmon datën e publikimit të këngës së re

Këngëtarja e mirënjohur Bebe Rexha ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re.

Bebe me anë të një postimi ne Instagram ka bërë të ditur se më 15 qershor do të publikojë këngën “Im a mess”.

“Im a mess” është pjesë e albumit të saj të radhës “Expectations”.

Kujtojmë se dje është publikuar klipi i këngës “Girls”, të cilën këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e solli në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX./21Media