Ajo postoi një fotografi pranë një avioni privat

Ajo postoi një fotografi pranë një avioni privat

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Bebe Rexha është personazh kyç i mediave rozë, kjo falë suksesit të madh që gëzon.

Përveç si femër e suksesshme, ajo nganjëherë di edhe të jetë ‘djegëse’ me postimet që i bënë, shkruan rtv21.tv

Bebe publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, afër një avioni privat dhe mbishkrimi i fotografisë mund të konsiderohet ‘thumbues’ për gjininë tjetër. “Nuk më duhet ndonjë mashkull. Paguaj vetë”, është mbishkrimi i fotografisë i Bebe Rexhës.

 

View this post on Instagram

 

I don’t need a man. Pay for it on my own. 💪🏼

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Në këtë fotografi ajo pranoi komente të shumta, që mbase mund të konsiderohen si shenjë përkrahjeje për të. “Vetëm vazhdo”, “Boss”, “Shpresoj se do të mund të bëhem si ti”, e komente të tjera.

Projekti i fundit i Bebes është “Say My Name” që erdhi vetëm në versionin audio dhe bëri bashkë Beben, DJ e njohur David Guetta dhe këngëtarin kolumbian, J Balvin./21Media