Poza të nxehta për një revistë

Poza të nxehta për një revistë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha para aparatit fotografik ka pozuar toples.

Ajo fotografinë e shkrepur ku shihet gjysmë e zhveshur dhe duke e mbajtur gjoksin me duar e ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare “Instagram” ku numëron mbi 5.5 milionë ndjekës, shkruan rtv21.tv.

Këngëtarja 28-vjeçare përmes një mbishkrimi ka bërë të ditur se kështu ka pozuar për revistën “Flaunt Magazine”.

Kujtojmë se projekti i fundit I Bebe Rexhës është “I’m a Mess”, këngë kjo e cila është pjesë e albumit të këngëtares./21Media