Diona publikoi projektin e ri

Diona publikoi projektin e ri

Këngëtarja e njohur, Diona Fona sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “Bella Vita” dhe është shoqëruar edhe me videoklip për të cilin është përkujdesur “Imagine Films”.

Për tekstin e këngës është kujdesur Endrit Mumajesi derisa është realizuar në studion muzikore te BigBang.

Kënga paraprake e Dionës është “E ke dit”, të cilën e ka publikuar në muajin shkurt. /21Media