Çifti po duket shumë bukur

Çifti po duket shumë bukur

Këngëtari i mirënjohur, Bertan Asllani tash e sa vite nuk është aktiv në skenën muzikore shqiptare, por për të qëndruar afër atyre që e duan, Bertani tregohet majft aktiv në rrjetet sociale.

Sa i përket jetës private, Bertani është në lidhje dashurie me aktoren e njohur turke, Hazal Senel me të cilën duket se po jeton ditët më të mira.

Gjatë ditës së sotme, Bertani ka publikuar një imazh mjaft të bukur me Hazalin. Afër njëri-tjetrit çifti po duken mjaft të lumtur.

Kujtojmë se, Bertani lansoi disa këngë në gjuhën turke si dhe filloi edhe profesionin e ri si aktor. mori pjesë në disa seriale turke, njëri ndër ta ishte edhe “Goç Zamani”, ku luajti së bashku me aktoren e njohur turke Cansu Tosun./21Media