Humoristi i cili ka pasur sukses edhe në muzikë me këngët e tij qesharake, ka publikuar projektin e ri

Loading...

Humoristi i cili ka pasur sukses edhe në muzikë me këngët e tij qesharake, ka publikuar projektin e ri

Kënga e cila është në bashkëpunim me këngëtarin Yll Baka titullohet “Çohu kërceni”, dhe është publikuar në kanalin e Kallakut në Youtube, e shoqëruar me videoklip, shkruan rtv21.tv.

Teksti është shkruar nga Bes Kallaku e Olsi Bylyku, muzika është punuar nga Irkenc Hyka, ndërsa video është punuar nga Adi Grishaj.

Të dy më parë kishin publikuar edhe këngën “Gëzuar Baftjar”, e cila ka mbledhur më shumë se 15 milionë klikime në Youtube./21Media