Beyonce e Jay-Z janë një ndër çiftet më të famshme e më të fuqishme në botë

Beyonce e Jay-Z janë një ndër çiftet më të famshme e më të fuqishme në botë

Emrat e binjakëve të tyre kanë qenë një mister deri më tani, por tani ata bëhen të ditur për publikun. Ata quhen Rumi dhe Sir Carter. Kjo u bë e ditur kur kompania e udhëhequr nga Beyonce e Jay ka përgatitur dokumente legale për të siguruar të drejtat mbi këta 2 emra.

Të drejtat vlejnë për emra të parfumeve, kozmetikave, unazave, filgjanave, kartave, çantave, topave sportiv dhe plot e përplot aksesorëve tjerë, shkruan rtv21.tv.

Rumi e Sir tani janë bërë pjesë e “perandorisë“ Carter./21Media