Fillojnë prapë ta imitojnë Beyonce

Fillojnë prapë ta imitojnë Beyonce

Lajmi se ylli i popit Beyonce solli në jetë binjakët, bëri bujë në tërë planetin, edhe më i fuqishëm u bë kur ajo publikoi fotografitë  mbresëlënëse bashkë me bebet e saj.

Kurse pak ditë pas, kanë filluar edhe imitimet e para. Një nënë  nga Irlanda  Sharon Kellaway ka pozuar bashkë me dy binjakët e saj duke tentuar që të bëhej si këngëtarja.

Për të ngjasuar edhe më shumë ajo ka hedhur sipër një batanije si dhe në kokë mban një vello.

Me të publikuar fotografitë në  Facebook ato u shpërndan shumë nga të tjerët.

Kujtojmë se edhe gjatë shtatëzanisë Beyonce realizoi një set fotografik, i cili u emitua nga të tjerët duke realizuar edhe fotografi qesharake./21Media

 ;[