Destiny’s Child kanë performuar së bashku në Coachella

Destiny’s Child kanë performuar së bashku në Coachella

Këngëtarja e mirënjohur, Beyonce Knowles ka performuar të shtunën në Kaliforni në Festivalin prestigjioz, Coachella, i cili është hapur zyrtarisht nga 13 prilli.

Beyonce ka befasuar publikun duke i ftuar në skenë bashkanëtaret e dikurshme të grupit Destiny’s Child, Kelly Rowland dhe Michelle Williams.

‘Trio’ hapi performancën e tyre me hitin e vitit 2004 “Lose My Breath”, më pas me “Say My Name” dhe “Soldier”.

Kujtojmë se kjo ishte hera e parë që ato janë shfaqur bashkë që nga viti 2015 në “Stellar Gospel Music Awards”.