Vesa me fjalë romantike për ditëlindjen e bashkëshortit

Vesa me fjalë romantike për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtari Big Basta sot feston ditëlindjen dhe mbush 31 vjet.

Me rastin e ditëlindjes Big Basta mori një urim tejet të veçantë nga bashkëshortja e tij, Vesa, shkruan rtv21.tv

“Happy Bday my love @bigbastaofficial Je dashuri,inspirim,shembull dhe gjithcka qe kam enderruar! Liani eshte me fat qe do te kete ty drejtuesin kryesor te rruges se jetes! Uroj te plakemi bashke e “te behet nje qytet nga ne ” 🙂 Te duam shume Vesa&Lian”, ka shkruar Vesa në urimin e saj.

Ndërkaq Big Basta ia ktheu urimin duke e falënderuar dhe duke i thënë se i don shumë atë dhe djalin e tyre.

“Te dua jete! Te dua ty dhe ate lushin e vogel faleminderit per dedikimin!”, ka shkruar Big Basta në urimin e Vesës./21Media