Big-u duket bukur në imazhin e fundit

Loading...

Big-u duket bukur në imazhin e fundit

Një nga këngëtaret dhe moderatoret e dashura është Big Mama, e cila me stilin dhe zërin e veçantë ka bërë për vete shumë njerëz.

Këngëtarja, që ka shumë ndjekës në rrjete sociale, për ta tregohet tejet aktive, duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, moderatorja e TV21 për 142 mijë ndjekësit e saj në instagram ka hedhur një imazh të bukur, ku shihet e rregulluar nga koka deri te këmbët, shkruan rtv21.tv

E fotografuar pranë ujit, Big-u duket se e ka hijeshuar vendin.

E veshur me fustan, duke i bashkangjitu një pallto të bukur, këngëtarja duket mjaft bukur, teksa ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Big Mama edhe këtë verë ka qenë aktive me koncerte, e ahengje familjare ajo sigurohet që gjithmonë këto momente t’i ndajë me fansat e saj. /21Media