Bigu tërheqëse në Turqi

Bigu tërheqëse në Turqi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama fal lidhshmërisë me publikun arrin të gëzojë famë të madhe.

Edhe Bigu ashtu si kolegët e saj këtë verë ishte prezente në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

33 vjeçarja, e cila tashmë ka fituar linjat që ka dëshiruar, po tregohet tejet aktive në rrjetet sociale me publikim e fotografive të ndryshme.

Bigu pas angazhimeve të verës ka filluar pushimet në Turqi.

Së fundmi, Bigu ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi nga pishina përmes të cilës ka shfaqur linjat e saj pefekte, shkruan rtv21.tv.

 

View this post on Instagram

 

😍

A post shared by BigMama (@bigitos) on


“Vet më le” titullohet, projekti i fundit muzikor i Big Mamës. /21Media