Big Mama si asnjëherë më parë

Big Mama si asnjëherë më parë

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Big Mama ka disa muaj që ka realizuar operacionin në Turqi për zvogëlimin e lukthit, ndërsa tani po befason me pamjen e saj.

Ajo vazhdimisht po publikon fotografi në rrjetet sociale, ku edhe po shfaqet më në formë, si asnjëherë më parë.

Në fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram ajo dukej tejet tërheqëse.

Ndryshe “Milion” është kënga e fundit nga Big Mama e publikuar shtatë muaj më parë./21Media