Dyshja e njohur kanë publikuar bashkëpunimin e rradhës

Dyshja e njohur kanë publikuar bashkëpunimin e rradhës

Dy hip-hop artistët e njohur, BimBimma dhe Ergeni kanë publikuar këngën e tyre më të re e cila  titullohet “E di”.

Kësaj kënge dyshja i kanë realizuar edhe një videoklip në platformën online “Premier Songs”, shkruan rtv21.tv

“E di” trajton problemet që ndodhin në një çift, ku tekstin e këngës e kanë shkruar të dy artistët ndërsa për videoklipin është përkujdesur “EMFcreative”.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e BimBimmës ishte “MVK” në bashkëpunim me Taste2, ndërsa i Ergenit është ripërpunimi i këngës “Mask Off”. /21Media