Ai ishte i dashuri i një këngëtareje shqiptare

Ai ishte i dashuri i një këngëtareje shqiptare

Milioneri shqiptar, Fatmir Hysenbelliu është fotografuar nga media e njohur angleze, Daily Mail teksa po dilte nga një hotel me aktoren, Pamela Anderson, shkruan rtv21.tv

Para disa ditësh lidhja e tyre u përfol kur Anderson dhe Hysenbelli u panë së bashku në të njëjtin event, shumë pranë njeri tjetrit.

Thashethemet filluan të shtohen kur diva 49-vjecare komentonte publikimet e shqiptarit në rrjetet sociale, ku ai shfaqej me makinat luksoze.

Ndryshe, Hysenbelliu  ishte në lidhje me vajzën e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelinën për disa vite me radhë./21Media