"Babi ka me u kanë për ty n’cdo sekond..."

“Babi ka me u kanë për ty n’cdo sekond…”

Reperi Lorik Shaqiri, i njohur me emrin artistik Blasta, u bë baba për herë të parë. Blasta dhe partnerja e tij, Albina, kanë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Trisi. Lajmin e bëri të ditur reperi përmes një fotografie në Instagram, ku edhe shkroi një dedikim të bukur.

” Babi ka me u kanë për ty n’cdo sekond, kudo e nëpër çkado, për me ta lehtësu çdo sfidë qe ta sjellë jeta! Kështu që – Dream BIG my little ONE”, shkroi ai ndër tjerash krahas imazhit të bukur të djalit.

 

Blasta qe një kohë është zhvendosur në Londër./21Media