Ajo pret aplikime por ka dy kushte

Ajo pret aplikime por ka dy kushte

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti përpiqet shpeshherë të provokojë për t’u rikthyer në vëmendjen e medieve.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi duke publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet një unazë e shoqëruar me një shënim të shkurtër.

Bleona ka thënë se tashmë nuk e ka më zemrën e thyer dhe se kërkon të shoqerohet me dikë. Por ajo ka dy kushte.

“Më jepni një unazë të tillë (shih foton) dhe dy ose tre fëmijë!”, ka shkruar Bleona./21Media