Si asnjëherë më parë

Si asnjëherë më parë

Këngëtarja shumë e dashur nga Shqipëria, Bleona Qereti është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku poston fotografi nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka sjellë një foto në të cilën duket më sensuale se asnjëherë më parë.

“Vajza më e mirë që keni dashur ndonjëherë, dhe përbindëshi më i frikshëm që nuk keni ditur se keni nevojë ..” ka shkruar Bleona mbi foton e publikuar./21Media