Blero në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin 

Blero në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin 

Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun Blero Muharremi po vjen me një bashkëpunim shumë ndryshe, shkruan rtv21.tv

Blero është shprehur shumë i lumtur që bashkëpunimin e radhës do ta ketë me siç e quan ai mbretin e tallavasë.

“Jam shume i lumtur qe kengen time te radhes ta kem ne bashkpunim me mbretin e tallasvase Muharrem Ahmeti-n” ka shkruar Blero në një postim në Facebook.

Kënga e re nga Blero pritet që të publikohet shumë shpejt./21Media