Adrenalina në kulm për Bleron dhe Afronën

Adrenalina në kulm për Bleron dhe Afronën

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi dhe e dashura e tij, Afrona Dika, kanë ndërmarrë një eksperiencë shumë të guximshme në Parkun e Aventurave në Pejë.

Blero ka publikuar  një foto në rrjetin social Instagram, në të cilën shihet bashkë me Afronën në një lartësi të madhe nga toka.

“Fluturon .. Fluturon ” është mbishkrimi që Blero i ka lënë fotos./21Media