Luana vjen si zeshkane në këngën e re

Luana vjen si zeshkane në këngën e re

Luana Vjollca ka publikuar projektin e sa më të ri të titulluar “Boll u bo tu vujt”. Për tekstin është përkujdesur vet Luana kurse për melodinë Ada Satka dhe beatin Alandy.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip në të cilin Luana vjen më ndryshe se zakonisht si zeshkane.

Projekti i saj i paraprak ishte kënga “Vetëm ty” e publikuar në korrik të vitit të kaluar./21Media