Shtëpia ka dalë në shitje

Loading...

Shtëpia ka dalë në shitje

Shtëpia e Marilyn Monroe në Los Anxhelos, është në shitje për 6.9 milionë dollarë. Rëndësia e kësaj prone është për faktin se mu në këtë vend ka vdekur artistja , përcjell rtv21.tv

Ikona e bukurisë është gjetur e vdekur në moshën 36 vjeçare, pasi që kishte marrë dozë të tepruar të ilaqeve.

Strehëzat ku ndodhi incidenti gjenden në lagjen Brentëood të L.A., dhe është një vilë modeste (për një njeri të famshëm) me katër dhoma gjumi, tre banjo, një pishinë. Monroe bleu pronën vetëm disa muaj para vdekjes së saj. Se në çfarë kushtesh ka jetuar ylli mund ta kuptoni përmes fotografive në vazhdim./21Media