Kështu duket brenda shtëpia e Albatrit Muqiqit

Kështu duket brenda shtëpia e Albatrit Muqiqit

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Egzona ka ndarë me ndjekësit e saj disa video në të cilat Albatriti shihet duke u argëtuar me fëmijët e tyre.

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia. Ndërsa, në janar janë bërë prindër për herë të dytë, të binjakëve, të quajtur Elia dhe Erald./21Media