Një foto gjigande në hollin kryesor

Një foto gjigande në hollin kryesor

Teksa po pushonte, këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi të shtëpisë ku jeton së bashku me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov.

Një shtëpi e mobiluar me elegancë dhe detaje të arta, në hollin e saj ka një fotografi të çiftit të ri që po presin të bëhen prindër.

Për herë të parë që nga publikimi i lajmit për shtatzëni, Adelina ka shfaqur barkun e saj të rrumbullakosur në festën e datëlindjes së Big Mamës./21Media