Spears tmerrohet në skenë

Spears tmerrohet në skenë

Britney Spears ka ndërprerë koncertin në Las Vegas pasi në skenë doli një person i panjohur“A ka revole?” ka pyetur pop këngëtarja, pasi që sigurimi shumë shpejt doli në skenë dhe kapi personin për të cilin askush nuk e dinte se çfarë dëshironte të bëjë, shkruan TMZ.

Këngëtarja ishte frikësuar tej mase dhe u detyrua të ndërpresë koncertin, ndërkohë që identiteti i personit që doli në skenë ende nuk është bërë i ditur./21Media