Brown mendon se Tierney duhej të luante në Barcelonë apo PSG

Brown mendon se Tierney duhej të luante në Barcelonë apo PSG

Kapiteni i Celticut, Scott Brown beson që ish-bashkëlojtari i tij, Kieran Tierney duhej të transferohej në Barcelonë.

Tierney u transferua në Arsenal ditën e fundit të afatit kalimtar dhe Brown mendon se ai duhej të nënshkruante për Barcelonën ose PSG.

“Nuk e dimë çfarë mund të ndodhë. Mund të këtë disa sezone të mira dhe mund të përfundojë në Barcelonë ose PSG”, deklaroi ai.