Ky është bashkëpunimi i radhës në estradë

Ky është bashkëpunimi i radhës në estradë

Këngëtari Bruno ka bashkuar forcat me Tus për të sjellur bashkëpunimin e radhës.

Kënga titullohet “Shqiptare” dhe është e përcjellur me videoklip, shkruan rtv21.tv

Muzika është punuar nga Flori Mumajesi, ndërsa teksti nga Threedots dhe Tus.

Videoklipin e ka realizuar Max Production./21Media