Agnesa si çdoherë e veçantë

Agnesa si çdoherë e veçantë

Një nga artistet që është model i shumë femrave për linjat, veshjen dhe stilin është ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj.

Bukuroshja kosovare padyshim që është ikonë e stilit dhe bukurisë pasiqë veshjet dhe kombinimet e saj më të veçanta.

Meqenëse ka numër të madh të fansave dhe ndjekësve, Agnesa publikon imazhe të shumta kudo që shkon.

Së fundmi, ish-Miss Kosova gjendet në qytetin e bukur të Stambollit, nga i cili ka ka publikuar edhe një imazh tejet të veçantë, shkruan rtv21.tv

Me jelek të bardhë, syza të zeza dhe kapelë të marinarëve, Agnesa duket mjaft bukur me pamje kah deti./21Media