Së shpejti

Së shpejti

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri vitin 2019 e përmbylli me këngën “M’ke rrejt” e cila ka arritur mbi 11 milionë klikime në Youtube, shkruan rtv21.tv

Pas suksesit të “M’ke rrejt”, këngëtari pritet që shumë shpejt të vijë me një projekt të ri muzikor.

“Vjen së shpejti” ka shkruar Butrinti krahas fotografisë së shkrepur në St. Moritz, qytet turistik luksoz alpin në luginën Engadin të Zvicrës.

 

View this post on Instagram

 

another one #comingsoon

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Ndryshe, “M’ke rrejt” ka një klip të veçantë, artisti është frymëzuar nga seriali i famshëm dhe shumë i ndjekur i Netflix, “La Casa de Papel”./21Media