Capo dhe 2po2 sjellin bombën e radhës

Capo dhe 2po2 sjellin bombën e radhës

Reperi i njohur, Capital T sapo ka publikuar në Youtube këngën dhe klipin e ri në bashkëpunim me reperin 2po2.

“Ulu” titullohet kënga e re nga dyshja, e cila vjen me muzikë dhe tekst të punuar nga vet reperët.

Ndryshe, “Kujt pi kallxon”, “Posh” dhe  “Lejla” janë disa nga këngët shumë të suksesshme që Capital T dhe 2po2 kanë sjell më parë./21Media